97Pronađena proizvoda
-
Pringles Classic M5 Steak&Foie Gras 80g
3,95 €49,38 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 3,95 €46,25€/kg*Cijena na dan 02.05.2025: 3,70€ -
Pringles French style chicken 80g
3,95 €49,38 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 3,95 €46,25€/kg *Cijena na dan 02.05.2025: 3,70€ -
Pringles okus BBQ steak 110g
3,70 €33,64 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 3,70 €33,64€/kg*Cijena na dan 02.05.2025: 3,70€ -
Pringles okus Blago ljuto 110g
3,70 €33,64 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 3,70 €33,64€/kg*Cijena na dan 02.05.2025: 3,70€ -
Pringles okus Chili Lemon Crab 110g
3,70 €33,64 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 3,70 €33,64€/kg *Cijena na dan 02.05.2025: 3,70€ -
Pringles okus Latiao Sichuan hot&spicy 110g
3,70 €33,64 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 3,70 €33,64€/kg*Cijena na dan 02.05.2025: 3,70€ -
Pringles okus Spicy Crayfish 110g
3,70 €33,64 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 3,70 €33,64€/kg*Cijena na dan 02.05.2025: 3,70€ -
Pringles slatko ljuta pržena korejska piletina 100g
5,45 €54,50 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 5,45 €54,50€/kg *Cijena na dan 02.05.2025: 5,45€ -
Pringles Spicy Rose Tteobokki 100g
3,82 €Najniža cijena u posljednjih 30 dana: 5,45 €Cijena na dan 2. 5. 2025.: 5,45 €54,50€/kg *Cijena na dan 02.05.2025: 5,45€ -
-
Samyang Buldak čips okus 4 sira 55g
4,45 €80,91 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 4,45 €80,91€/kg *Cijena na dan 02.05.2025: 4,45€ -
Samyang Buldak čips okus Original hot chicken 55g
4,45 €80,91 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 4,45 €80,91,00€/kg *Cijena na dan 02.05.2025: 4,45€ -
Samyang Crispy Zzaldduk spicy chips Hot chicken flavor 120g
3,90 €32,50 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 3,90 €32,50€/kg*Cijena na dan 02.05.2025: 3,90€ -
Sweet Monster Pongdang Churros 80g
3,25 €40,63 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 3,25 €40,63/kg *Cijena na dan 02.05.2025: 3,25€ -
TAKIM’s grickalice crunchies red flame chili & lime 90g
2,50 €27,78 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 2,50 €27,78€/kg*Cijena na dan 02.05.2025: 2,50€ -
TAKIS grickalice Blue Heat 100g
4,90 €49,00 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 4,90 €49,00€/kg*Cijena na dan 02.05.2025: 4,90€

























