97Pronađena proizvoda
-
Lay’s čips Premium okus pečenih pilećih krilaca
3,75 €Cijena na dan 2. 5. 2025.: 3,75 €53,57€/kg *Cijena na dan 02.05.2025: 3,75€ -
Lay’s Kuromi kreker od riže 80g
2,85 €35,63 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 2,85 €35,63€/kg *Cijena na dan 02.05.2025: 2,85€ -
Lipton POPCHEER Kokica okus breskve i oolong čaj 50g
3,45 €69,00 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 3,45 €55,20€/kg*Cijena na dan 02.05.2025: 2,76€ -
Nongshim shrimp čips 75g
3,80 €50,67 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 3,80 €50,67€/kg*Cijena na dan 02.05.2025: 3,80€ -
Nongshim shrimp krekeri 75g
2,50 €33,33 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 2,50 €33,33€/kg*Cijena na dan 02.05.2025: 2,50€ -
Nongshim shrimp krekeri ljuto 75g
2,50 €33,33 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 2,50 €33,33€/kg*Cijena na dan 02.05.2025: 2,50€ -
Oishi Hrskvi snack okus raka 40g
2,50 €Cijena na dan 2. 5. 2025.: 2,50 €62,50€/kg *Cijena na dan 02.05.2025: 2,50€ -
Oishi krekeri od škampa 40g
2,50 €Cijena na dan 2. 5. 2025.: 2,50 €62,50€/kg *Cijena na dan 02.05.2025: 2,50€ -
Oishi ljuti krekeri od škampa 40g
2,50 €Cijena na dan 2. 5. 2025.: 2,50 €62,50€/kg *Cijena na dan 02.05.2025: 2,50€ -
Oishi Onion rings 40g
2,50 €Cijena na dan 2. 5. 2025.: 2,50 €62,50€/kg *Cijena na dan 02.05.2025: 2,50€ -
Oishi pahuljice od škampa 40g
2,50 €Cijena na dan 2. 5. 2025.: 2,50 €62,50€/kg*Cijena na dan 02.05.2025: 2,50€ -
Oishi pahuljice od škampa okus češnjaka 40g
2,50 €Cijena na dan 2. 5. 2025.: 2,50 €62,50,00€/kg *Cijena na dan 02.05.2025: 2,50€ -
Oishi pahuljice od škampa okus zeleni papar 40g
2,50 €Cijena na dan 2. 5. 2025.: 2,50 €62,50€/kg *Cijena na dan 02.05.2025: 2,50€ -
ONE PIECE Zoro rice čips okus ketchup 60g
3,00 €50,00 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 3,00 €50,00€/kg*Cijena na dan 02.05.2025: 3,00€ -
Pringles BBQ Lovers pizza 102g
5,45 €53,43 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 5,45 €53,43€/kg *Cijena na dan 02.05.2025: 5,45€ -
Pringles Butter Caramel 110g
5,45 €49,55 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 5,45 €49,55€/kg*Cijena na dan 02.05.2025: 5,45€

























