97Pronađena proizvoda
-
JINZAI Fried Anchovy Hot Spicy fish Snack 110g Ljute ribice
5,50 €50,00 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 5,50 €50,00€/kg*Cijena na dan 02.05.2025: 5,50€ -
KONZERVIRANI TOFU vegetarijanski okus govedine 5 začina 108g
2,50 €23,15 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 2,50 €23,15€/kg*Cijena na dan 02.05.2025: 2,50€ -
KONZERVIRANI TOFU vegetarijanski okus ljute govedine 108g
2,50 €23,15 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 2,50 €23,15€/kg*Cijena na dan 02.05.2025: 2,50€ -
KONZERVIRANI TOFU vegetarijanski okus ljuti Piletine 108g
2,50 €23,15 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 2,50 €23,15€/kg*Cijena na dan 02.05.2025: 2,50€ -
Krastavac Van Holten’s Big Papa 306g okus kopra
3,65 €11,93 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 3,30 €10,78€/kg*Cijena na dan 02.05.2025: 3,30€ -
Krastavac Van Holten’s Garlic Joe 306g
3,65 €11,93 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 3,30 €10,78€/kg*Cijena na dan 02.05.2025: 3,30€ -
Krastavac Van Holten’s Hot Mama 306g
3,65 €11,93 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 3,30 €10,78€/kg*Cijena na dan 02.05.2025: 3,30€ -
Krastavac Van Holten’s Rick&Morty 306g
3,65 €11,93 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 3,30 €10,78€/kg*Cijena na dan 02.05.2025: 3,30€ -
Krastavac Van Holten’s Sour Sis 306g
3,65 €11,93 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 3,30 €10,78€/kg*Cijena na dan 02.05.2025: 3,30€ -
Krastavac Warheads Van Holten’s Extreme sour 242g
3,65 €15,08 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 3,65 €15,08€/kg *Cijena na dan 02.05.2025: 3,65€ -
Lay’s čips Big Wave okus Hot Chicken Noodle 70g
3,75 €53,57 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 3,75 €53,57€/kg *Cijena na dan 02.05.2025: 3,75€ -
Lay’s čips Big Wave okus Spicy Strip 70g
3,75 €53,57 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 3,75 €53,57€/kg *Cijena na dan 02.05.2025: 3,75€ -
Lay’s čips Hot and sour lemon braised chicken feet flavor70g
3,50 €50,00 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 3,50 €30,00€/kg*Cijena na dan 02.05.2025: 3,00€ -
Lay’s čips KFC Kentucky pržena piletina 150g
3,50 €23,33 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 3,50 €23,33€/kg *Cijena na dan 02.05.2025: 3,50€ -
Lay’s čips Kumquat 56g
2,80 €50,00 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 2,80 €50,00€/kg *Cijena na dan 02.05.2025: 2,80€ -
Lay’s čips okus Abalone 56g
2,80 €50,00 € / kgCijena na dan 2. 5. 2025.: 2,80 €50,00€/kg *Cijena na dan 02.05.2025: 2,80€

























